Dünyanın en iyi 25 otelinden 2’si Türkiye’de

TRAVELERS’S CHOİCE 2019’DA TÜRKİYE’DEN 2 OTEL DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA

Dünyanın En İyi Otelleri Arasına Türkiye’den 2 Otel girdi. Dünyanın en büyük Otel ve restoran değerlendirme sitesi TripAdvisor gezginlerin oylarıyla belirlenen “Travelers’ Choice 2019” listesini açıkladı. “Travelers’ Choice 2019” listesine göre  dünyanın en iyi 25 oteli arasında, Türkiye’den İki Otel Dünyanın en iyileri arasında yer aldı. 

Fotoğraf: http://www.kayakapi.com

TripAdvisor’un açıkladığı Travelers’s Choice 2019’a göre, Türkiye’den iki otel dünyanın en iyi 25 oteli arasına girerken, 3 otel de Avrupa’nın en iyileri arsında yer aldı. Kapodokya’da yer lan  Kayakapı Premium Caves, Dünya’nın en iyi 9. Avrupa’nın en iyi 3. ve Türkiye’nin en iyi oteli seçildi.

İstanbul Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Kapalı Çarşıya sadece birkaç adım uzaklıkta tarihi Sultanahmet semtinin merkezinde yer alan  Hotel Amira ise dünya sıralamasında 14, Avrupa sıralamasında 5 ve Türkiye sıralamasında ise 2.oldu.

Fotoğraf: http://www.kayakapi.com

Kayakapı Premium Caves Cappadocia 

Kapadokya’nın önemli merkezlerinden Ürgüp’te yüzlerce mağara evi ve tarihi yapıdan oluşan bölgenin ilk yerleşim yerlerinden biri olan Kayakapı Mahallesinde faaliyet gösteren Kapadokya’nın ilk ve tek butik oteli aynı zamanda UNESCO ve Dünya Mirası Merkezi tarafından desteklenen ödüllü mağara otelidir.

Fotoğraf: http://www.kayakapi.com

Türkiye ve Dünya’nın en özel konsept otellerinden, Ürgüp’te faaliyet gösteren Kapadokya’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan belgeli “İlk ve Tek Butik Oteli” Otel Kayakapı Premium Caves Cappadocia, 2019 yılına TripAdvisor’dan aldığı 9 ödülle çok hızlı bir giriş yaptı. Toplam 9 dalda ödül kazanarak, kırılması çok zor bir rekora imza attı. Türkiye’den Dünya kategorisinde 1’incilik ödülü kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves Cappadocia, “Dünya’nın En Lüks Oteli” ödülü dahil aşağıdaki 9 ödülü daha kazandı.  Tel:0384.341 88 77 Web Sitesi:www.kayakapi.com/tr/

Dünya’nın En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

Avrupa’nın En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

Türkiye’nin En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

 

Dünya’nın En İyi 25 Oteli / 9. Sıra

Avrupa’nın En İyi 25 Oteli / 3. Sıra

Türkiye’nin En İyi 25 Oteli / 1. Sıra

 

Dünya’nın En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 8. Sıra

Avrupa’nın En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 5. Sıra

Türkiye’nin En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 1. Sıra

Fotoğraf: http://www.hotelamira.com 

Hotel Amira

Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Kapalı Çarşıya sadece birkaç adım uzaklıkta tarihi Sultanahmet semtinin merkezinde yer alan bir butik oteldir.  Hotel Amira, lezzetli ev yapımı gözleme kulübesi de dahil olmak üzere canlı bir kahvaltı büfesi sunmaktadır. Kahvaltıda taze ve organik yemek alternatiflerimizin yanı sıra, sağlık bilincine sahip gezginler için; Ayrıca Sultanahmet bölgesindeki en büyük otel fitness merkezlerinden birine sahiptir.

Fotoğraf: http://www.hotelamira.com

Dünya’nın en saygın otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripA

dvisor’un milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travellers Choice 2019” ödülleri  çerçevesinde Hotel Amira ise dünya sıralamasında 14, Avrupa sıralamasında 5 ve Türkiye sıralamasında ise 2.oldu. Tel:0212.516 16 40  Web Sitesi: www.hotelamira.com

 

Comments

comments

Bize Yazın

%d blogcu bunu beğendi: