Pazar, Aralık 10, 2023
Güncel Turizm Haberleri

Dünyanın en iyi 25 otelinden 2’si Türkiye’de

 DÜNYA’NIN EN İYİ OTELLERİ 

Dünyanın en iyi 25 otelinden 2’si Türkiye’de. Dünyanın En İyi Otelleri Arasına Türkiye’den 2 Otel girdi. Dünyanın en büyük Otel ve restoran değerlendirme sitesi TripAdvisor gezginlerin oylarıyla belirlenen “Travelers’ Choice 2019” listesini açıkladı. “Travelers’ Choice 2019” listesine göre  dünyanın en iyi 25 oteli arasında, Türkiye’den İki Otel Dünyanın en iyileri arasında yer aldı. Bu sonuçlara göre, Dünya’nın en iyi otelleri.

Dünyanın en iyi otelleri
Dünya’nın en iyi otelleri Fotoğraf: http://www.kayakapi.com

Dünya’nın en iyi otelleri, TripAdvisor’un açıkladığı Travelers’s Choice 2019’a göre, Türkiye’den iki otel dünyanın en iyi 25 oteli arasına girerken, 3 otel de Avrupa’nın en iyileri arsında yer aldı. Kapodokya’da yer lan  Kayakapı Premium Caves, Dünya’nın en iyi 9. Avrupa’nın en iyi 3. ve Türkiye’nin en iyi oteli seçildi. 

İstanbul Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Kapalı Çarşıya sadece birkaç adım uzaklıkta tarihi Sultanahmet semtinin merkezinde yer alan  Hotel Amira ise dünya sıralamasında 14, Avrupa sıralamasında 5 ve Türkiye sıralamasında ise 2.oldu.

Dünya'nın en iyi otelleri
Dünyanın en iyi 25 otelinden 2’si Türkiye’de Fotoğraf: http://www.kayakapi.com

Kayakapı Premium Caves Cappadocia 

Dünya’nın en iyi otelleri arasında yer alan Kayakapı Premium Caves Cappadocia. Kapadokya’nın önemli merkezlerinden Ürgüp’te yüzlerce mağara evi ve tarihi yapıdan oluşan bölgenin ilk yerleşim yerlerinden biri olan Kayakapı Mahallesinde faaliyet gösteren Kapadokya’nın ilk ve tek butik oteli aynı zamanda UNESCO ve Dünya Mirası Merkezi tarafından desteklenen ödüllü mağara otelidir.

Dünya'nın en iyi otelleri
Dünya’nın en iyi otelleri Fotoğraf: http://www.kayakapi.com

Türkiye ve Dünya’nın en özel konsept otellerinden, Ürgüp’te faaliyet gösteren Kapadokya’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan belgeli “İlk ve Tek Butik Oteli” Otel Kayakapı Premium Caves Cappadocia, 2019 yılına TripAdvisor’dan aldığı 9 ödülle çok hızlı bir giriş yaptı. Toplam 9 dalda ödül kazanarak, kırılması çok zor bir rekora imza attı. Türkiye’den Dünya kategorisinde 1’incilik ödülü kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves Cappadocia, “Dünya’nın En Lüks Oteli” ödülü dahil aşağıdaki 9 ödülü daha kazandı. Dünya’nın en iyi otelleri arasında yer aldı.  Tel:0384.341 88 77 Web Sitesi:www.kayakapi.com/tr/

Dünya’nın En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

Avrupa’nın En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

Türkiye’nin En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

 

Dünya’nın En İyi 25 Oteli / 9. Sıra

Avrupa’nın En İyi 25 Oteli / 3. Sıra

Türkiye’nin En İyi 25 Oteli / 1. Sıra

 

Dünya’nın En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 8. Sıra

Avrupa’nın En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 5. Sıra

Türkiye’nin En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 1. Sıra

Dünya'nın en iyi otelleri
Dünya’nın en iyi otelleri Fotoğraf: http://www.hotelamira.com 

Hotel Amira

Dünya’nın en iyi otellerinden diğeri de Hotel Amira. Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Kapalı Çarşıya sadece birkaç adım uzaklıkta tarihi Sultanahmet semtinin merkezinde yer alan bir butik oteldir.  Hotel Amira, lezzetli ev yapımı gözleme kulübesi de dahil olmak üzere canlı bir kahvaltı büfesi sunmaktadır. Kahvaltıda taze ve organik yemek alternatiflerimizin yanı sıra, sağlık bilincine sahip gezginler için; Ayrıca Sultanahmet bölgesindeki en büyük otel fitness merkezlerinden birine sahiptir.

Dünya'nın en iyi otelleri
Dünya’nın en iyi otelleri Fotoğraf: http://www.hotelamira.com

Dünya’nın en saygın otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor’un milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travellers Choice 2019” ödülleri  çerçevesinde Hotel Amira ise dünya sıralamasında 14, Avrupa sıralamasında 5 ve Türkiye sıralamasında ise 2.oldu ve dünya’nın en iyi otelleri arasında yer aldı. Tel:0212.516 16 40  Web Sitesi: www.hotelamira.com

 

Comments

comments

Bize Yazın

%d