HAKKINDA

BİZ KİMİZ

Biz Esin ve İbrahim;

Esin bir Sigortacı, İbrahim Mali Müşavir. Biz işine çok severek tutkuyla başlayan, bugün o tutkuyla denecek kadar olmasa da işin yaşamın bir parçası olduğunu, yaşamak için çalışmanın gerekli olduğunu bilenlerdeniz. Tutkuyla başladığımız işlerimizde zamanla sıkılmaya başladığımızı farkettik. Ertelediğimiz seyahat planlarını hayata geçirip fırsat buldukça yeni yerleri keşfe başladık. Geçmişe şöyle bir baktığımızda, keşke daha önce başlasaydık.  Şimdi ne mi yapıyoruz. Fırsat buldukça gezmelerdeyiz.  Bu gezi izlenimlerimizi de bu blogda sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.  Yeni keşiflere doğru bir sonra gidilecek yerde buluşmak dileğiyle…..

 

Haaa bu arada aramıza oğlumuz  Fırat’ta katıldı. O bir Psikolog.  Oda seyahat izlenimleri ve kişisel gelişim konularıyla bu blog da yer alacak. Hoş geldin Fırat.

Fırat ASLAN Kimdir?

Uzman Klinik Psikolog Fırat Aslan

            Balıkesir Gönen’de dünyaya geldim. Psikoloji lisansını Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım. Daha sonra İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” unvanını almaya hak kazandım. Öğrencilik hayatı boyunca özel eğitim merkezlerinde, hastanelerde, şirketlerin insan kaynakları departmanında ve özel danışmanlık merkezlerinde staj deneyimlerim oldu.  Cinsel Terapi (CİTEB), Evlilik ve Çift Terapisi(CİTEB), Boşanma Terapisi(CİTEB), Bilişsel Davranışçı Terapi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu Terapisi, MMPI (Türk Psikologlar Derneği) ve Projektif Testler (TAT,CAT,FAT), EMDR uygulayıcı eğitimlerini tamamladım.
            Kurucusu olduğum Pera Psikolojik Danışmanlık Merkezinde ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel terapi, evlilik ve çift terapisi, cinsel terapi, boşanma terapisi alanlarında hizmet vermekteyim. Aynı zamanda Küçük Menderes gazetesi ile Bebeko web sitesinde köşe yazarlığı yapmaktayım. Seyahat ve Kişisel gelişim yazılarıyla gezikent.com’dayım.

Bir sosyal soromluluk projesi olarak 30.Ekim.2020 tarihinde meydana gelen İzmir depreminde, depremden etkilenmiş olup psikolojik desteğe ihtiyaç duyan depremzeledelere ve arama kurtarma ve destek ekiplerine pera psikoloji ailesi olarak ücretsiz terapi desteği vermekteyiz.

 

Instagram

Youtube

             

 

Comments

comments

Bize Yazın

%d blogcu bunu beğendi: