Tripset Seyahat Arkadaşlığı

TRİPSET NEDİR?

Tripset Seyahat Arkadaşlığı ile nereye nasıl uçulur  tek adreste. Tripset, yolcuların birden fazla kaynağa başvurmak zorunda kalmadan mevcut ve ilgili seyahat koşullarını, kısıtlamaları ve sağlık gereksinimlerini takip etmelerine yardımcı olan seyahat arkadaşlığı uygulamasıdır.

COVİD-19 SALGINI SEYAHATLERİDE ZORLAŞTIRDI

Devam eden COVID-19 küresel salgını, yolcular için seyahatin çeşitli yönlerinden rahatsızlık, belirsizlik ve rahatsızlık veren bir dizi zorluk yarattı. Bunun farkına varan Airbus pandemi sırasında seyahat ederken yolcu güvenliğini sağlamak ve yardımcı olmak için tasarlanmış Tripset mobil uygulamasını piyasaya sürdü.  Uygulama, yolcuların çeşitli kaynaklara danışmak zorunda kalmaksızın en son ve en güncel seyahat koşulları, kısıtlamaları ve sağlık gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Tripset seyahat arkadaşlığı uygulaması, Apple ve Google uygulama mağazalarından iOS ve Android cihazlara ücretsiz olarak yüklenebilir.

UÇUŞA DAİR TÜM BİLGİLER BU UYGULAMADA

Uygulama ile yolcuların hava ulaşımına duydukları güveni artırmayı amaçlayan Tripset; yolcuların en son ve en güncel seyahat koşulları, kısıtlamaları ve sağlık gereklilikleri hakkında bilgi sahib

i olmasını sağlıyor.

Yolcular, Trispet sayesinde tüm hava limanları, uçak ve hava yolu bilgileri de dahil olmak üzere mevcut uçuşları ve uçabilecekleri destinasyonları öğrenebiliyor. Bilet satın alımının ardından uygulama, yolculara kalkış ve varış noktalarında karşılaşabilecekleri durumlar hakkında haber de veriyor.

Tripset uygulamasını AppStore’dan ücretsiz olarak indirmek için Android / iOS TIKLAYIN.

Comments

comments

Bize Yazın

%d blogcu bunu beğendi: